ثریا زومیت

به دنیای تناسب اندام خوش امدید...

light-logo

راهنما

چطور در دوره ها ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام تو دوره ها فقط کافیه که بخش صفحه نخست مراجعه کنید و از بین دوره های فعال که امکان ثبت نام وجود داره یک دوره را انتخاب و روی ثبت نام در دوره کلیک یا تپ کنید.

بعد از کلیک روی ثبت نام در دوره وارد صفحه ای می شوید که باید شماره همراه خود را وارد کنید.

با توجه به نکات گفته شده شمراه همراهی که به آن دسترسی دارید را وارد کنید. توجه داشته باشید که فقط با همین شماره که در این مرحله وارد خواهید کرد به دوره دسترسی خواهید داشت.

بعد از وارد سازی شماره منتظر باشید تا کد یکبار مصرف ۴ رقمی خدمت شما ارسال بشه؛ بعد از درج کد روی دکمه تایید رمز یکبار مصرف بزنید. توجه داشته باشید که در این مرحله نیز کیبورد گوشی یا لپ تاپتان نیز روی حالت انگلیسی یا en باید باشد؛ در غیر اینصورت امکان دریافت خطا خواهد بود.

بعد از تایید شماره نیاز هست مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی + شماره همراه و همچنین اگر ایمیل دارید؛ ایمیل خود را وارد کنید. اگر ایمیل ندارید مشکلی ندارد این فیلد را خالی میتوانید رها کنید.

بعد از درج مشخصات کمی اسکرول کنید (به پایین صفحه بروید) و روی ثبت سفارش کلیک کنید. بعد از کلیک روی ثبت سفارش به درگاه پرداخت متصل خواهید شد. با کارت عضو شتاب خود که دارای رمز دوم می باشد خرید دوره خود را تکمیل کنید. پس از خرید موفق دسترسی دوره برای شما بصورت خودکار باز خواهد شد و زین پس به دوره دسترسی خواهید داشت.

چطور دوره ای که ثبت نام کردم رو مشاهده کنم؟ چطور لایو هارو مشاهده کنم؟

برای مشاهده لایو لازم است ابتدا به صفحه نخست بخش دوره های فعال مراجعه و روی دکمه مشاهده دوره بزنید.

بعد از کلیک روی مشاهده دوره نیاز هست شماره ای که باهاش دوره رو تهیه کردید وارد کنید و وارد سایت شوید. توجه داشته باشید که فقط با همان شماره که دوره را تهیه کردید به دوره دسترسی خواهید داشت و اگر با شماره ای دیگه(مثل شماره دوم خود) وارد سایت شوید دسترسی به دوره نخواهید داشت.

در این مرحله شماره همراه خود را وارد کنید. و منتظر دریافت کد تایید شوید. بعد از دریافت کد تایید؛ کد تایید چهار رقمی را وارد کنید و روی ثبت یا ادامه بزنید تا به صفحه دوره هدایت شوید.

در میان صفحه یک تایمر مشاهده خواهید کرد که زمان اغاز لایو را به شما نمایش میدهد. برای مشاهده لایو کافیست که در تایم مشخص شده وارد صفحه دوره شوید و روی لینک ورود به لایو تپ یا کلیک کنید تا وارد لایو شوید.

نکات مهم درباره مشاهده لایو:

  • جهت مشاهده راحت و بدون قطعی لایو بهتر است از اخرین نسخه مرورگر کروم استفاده کنید. این مرورگر را میتوانید از بازار، مایکت، اپ استور یا گوگل پلی دریافت و به اخرین نسخه بروزرسانی کنید.
  • برای مشاهده لایو نیازی به فیلترشکن نیست. روشن بودن فیلترشکن ممکن است موجب قطعی و وصلی لایو شود به همین دلیل توصیه میشود حتما با فیلترشکن خاموش به مشاهده لایو بپردازید.
  • اگر با صفحه سیاه مواجه شدید کافیست روی علامت پلی (علامت مثلث شکل) سمت وسط صفحه یا سمت چپ بالا بزنید تا لایو شروع به نمایش کند؛ همینطور اگر عبارت live در پایین صفحه نمایش داده نمیشود یعنی هنوز لایو اغاز نشده و منتظر شروع لایو بمانید.
  • در صورت دریافت هر نوع خطایی چندین بار صفحه لایو را رفرش نمایید مشکل برطرف خواهد شد.

فایل لایو جلسات گذشته که برگزار شده اند را نیز میتوانید در بخش پایین تر صفحه مشاهده نمایید. فایل هر لایو معمولا چند ساعت بعد از لایو همان روز داخل این بخش قرار خواهد گرفت و هر زمان که نیاز داشتید خواهید توانست مشاهده کنید.

اگر پیام بالا را مشاهده کردید ابتدا چک کنید که حتما با شماره ای که دوره را تهیه کرده اید وارد سایت شده باشید. اگر با شماره اشتباهی وارد سایت شده بودید از سایت خارج شوید و مجددا با همان شماره که دوره را تهیه کردید وارد سایت بشید. اگر همچنان مشکل بود کافیست مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا مشکل شما را برطرف کنیم!

ممنون از اینکه همراه ما هستید.